Florbal

Líbí se vašim dětem florbal? Nevíte, jak a kde začít? Není nic jednoduššího, než si tento atraktivní sport vyzkoušet u Kanonýrů a pod dohledem kvalifikovaných trenérů.

KANONÝŘI KLADNO

Kanonýři jsou progresivní, moderní klub, který má kompletní mužskou a rostoucí ženskou strukturu.
Jejich ambicí je prvotřídní výchova mládeže a práce s talenty budovat vlastní silnou hráčskou základnu.
Péče o jejich hráčky a hráče je pro ně na prvním místě.

DOBRÉ DŮVODY PROČ ZAČÍT ►

• Děti si užívají příležitost hrát zábavný a vzrušující sport s celou řadou nových a různorodých dovedností, které se při něm naučí.

• Není nic lepšího, než se stát součástí týmu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře a spolupráci - zkušenostem, které jim vydrží po celý život.

• Kontakt je ve florbale povolen jen v minimální míře. Při správném provozování je extrémně bezpečným sportem pro všechny.

• Florbal spojuje mnoho lidí. Ve městech vznikají velké florbalové rodiny, které společně sdílí všechny skvělé zážitky a vzájemně se podporují.

Zdroj:https://www.ceskyflorbal.cz/cfbu/pojd-hrat-florbal/

Klub otevírá Kanonýrskou školičku, která je určená pro děti ve věku 6ti let a mladší.
„V tréninku budou děti rozvíjet pestrou formou především základní pohybové schopnosti, aby se snáze později začali učit prvním florbalovým dovednostem. Vyzkouší si základy atletiky, gymnastiky, míčových her, her na rozvoj rychlosti a koordinace a cvičení na správné držení těla,“
vysvětluje šéftrenér Martin Czeczinkar.

Webové stránky

www.kanonyrikladno.cz