Děti na startu: Registrace dětí

Otázky a odpovědi

Všechny děti, které jsou u nás přihlášené a navštěvují kurzy Dětí na startu jsou registrované pod Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz, což je střešní organizace projektu Děti na startu. My jako klub, jsme povinní děti registrovat. S registrací dětí pod FISAF.cz dávají rodiče souhlas při podepsání přihlášky do kurzů, na které je tato informace uvedena. Dále dáváte souhlas, že můžeme zveřejňovat fotografie pořízené na kurzech DNS.

Výhody registrace:

• úrazové pojištění - všechny děti registrované pod FISAF.cz mají zdarma úrazové pojištění, v případě úrazu Vám s vyřízením pojistky pomůžeme
  • trička pro děti
  • deníčky sportovce pro děti

Proč se děti musí registrovat?

Registrace dětí probíhá z toho důvodu, že musíme vykazovat členskou základnu střešní organizaci FISAF.cz, která nám poskytla licenci na projekt Děti na startu. Díky této licenci a spolupráci s FISAF.cz děti dostávají zdarma trička a deníčky sportovce.

Zavazuji dítě registrací k nějakým budoucím poplatkům?

V žádném případě. Tato registrace pod projektem slouží pouze kvůli pojištění a podpoře našeho klubu od FISAF.cz. Pokud dítě přestane v klubu cvičit, zaniká tak i registrace u FISAF.cz. Dítě může kdykoliv cvičit v jiném klubu a není zavázaný žádnými přestupními pravidly a poplatky.

Máte další otázky?