Navazující kurzy

Aerobik

od 6 let
Specializovaný trénink sportovního a fitness aerobiku. Cvičení je vhodné pro dívky i chlapce, které baví hudba a tanec.

Florbal

od 6 let
Není nic lepšího, než se stát součástí týmu. Děti se spolu učí zodpovědnosti, důvěře a spolupráci - zkušenostem, které jim vydrží po celý život.

Tenis

od 6 let
Specializovaný trénink tenisu. Hra rozvíjí nejenom fyzickou kondici, ale i taktické myšlení, schopnost soustředění a vnitřní vyrovnanost.

PRO SPORTOVNÍ KLUBY

RÁDI PŘEDSTAVÍME NAŠIM DĚTEM PRÁVĚ VÁŠ SPORT

• Chcete se společně s námi podílet na správném rozvoji pohybu dětí?
  • Chcete dětem a jejich rodičům představit v rámci lekcí Dětí na startu Váš sport?
  • Uvítáte, že si děti, které se umí dobře hýbat, vyberou Váš oddíl?
  • Chcete rozšířit povědomí o Vašem klubu mezi širší veřejnost  při akcích pořádaných Dětmi na startu?
  • Budete rádi, když uděláte další „krok“ v rozvoji Vašeho sportovního oddílu a Vašich ambicí zaměřených k propagaci sportu u dětí?

NENÍ NIC SNAŽŠÍHO!

Výborné zkušenosti našich sportovních partnerů, s kterými již spolupracujeme, hovoří za své a my se s Vámi rádi domluvíme na konkrétní formě spolupráce (docházení do hodin komerčních či do hodin na konkrétních školkách či školkách).

STAČÍ NÁS KONTAKTOVAT!