Přihláška do kurzu

Přihlášky do kurzů: červen - srpen
Platba za kurzovné: před zahájením kurzů (srpen)

Plně obrazeno na školní rok 2020/2021

Chcete své dítě zapsat do kurzu?
Nejprve bude třeba vyplnit registraci do členské sekce. (pokud již nejste registrovaný)

První registrace do členské sekce

Registrujte dítě
do členské sekce

Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou sekci. Prý to bude lepší pro všechny. I vy jako rodič budete mít všechny informace na jednom místě.

Jak na rychlou registraci

Navíc to není to nic složitého.

Nová registrace

Jméno, příjmení a datum narození člena - vyplňte údaje dítěte, které chcete přihlásit do kurzů. Email a telefon uveďte na rodiče. Po odeslání registrace je třeba na emailu registraci potvrdit a vytvořit si heslo do účtu.

Nová registrace - mám více dětí - jak na to?

Je to naprosto jednoduché. Přihlášku vyplníte 2x. Pozor - uveďte stejný registrační email. Díky tomu se účty propojí a děti budete moci následně editovat pod jedním přihlašovacím emailem a heslem.

Jsem registrován - jak se znovu dostanu do členské sekce?

V menu webových stránek Sportklubu je tlačítko s názvem členská sekce. Stačí kliknout a do sekce se emailem a heslem přihlásit. Případně doporučuji dát stránku do rychlých záložek prohlížeče (Ctrl+D).

Jak přihlásím dítě na nový školní rok?

V členské sekci je záložka E-přihlášky...tyto přihlášky spouštíme v období druhé poloviny června a bývají aktivní do naplnění kapacity přes léto.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace je prodlouženou rukou celé platformy a jejím cílem je posílení vazby mezi vaším klubem a členy. Ti mají díky appce na dosah ruky všechny potřebné informace a dostávají okamžité notifikace na své povinnosti a události. Všichni teď můžou díky mobilní aplikaci eos club zone nosit svůj klub přímo v kapse.

Projdeme to, co by nemuselo být jasné:

Pro rychlejší orientaci přinášíme malou nápovědu.

můj přehled

To je první stránka, na které se po každém přihlášení octneš. Najdeš tady všechny pro tebe důležité informace pohromadě.

Přepnout člena

Pokud jsi rodič a máš v klubu více dětí, pod jménem máš možnost přepnout se za své další svěřence a zobrazit si členskou sekci zase z jejich pohledu.

PLATBY

Souhrn neuhrazených plateb. Když se do nich proklikneš, uvidíš své jednotlivé neuhrazené platby se všemi informacemi, které k zaplacení potřebuješ. Každá platba má i svůj QR kód – pokud používáš bankovnictví na svém mobilu, jen kód oskenuješ a všechny údaje o platbě se ti automaticky vyplní.

Údaje a kontakt

Tady můžeš své údaje měnit a změny odeslat ke schválení na sekretariát.

Žádosti na sekretariát

Přehled všech tebou odeslaných žádostí (změny údajů, odeslané zdravotní prohlídky atp.). Sekretariát může tvou žádost i zamítnout – v takovém případě ti přijde upozornění i s důvodem zamítnutí.

Souhlasy a GDPR

Seznam všech tebou udělených souhlasů. Pokud to nastavení souhlasu umožňuje, máš možnost ho tady i odvolat.
  • Nejpodstatnější část obrazovky zabírá seznam tvých událostí, které se vpravo přehledně zobrazují i v kalendáři. Když jsi na soupisce více týmů, zobrazují se ti tady události, kterých se máš účastnit, ze všech těchto týmů. Můžeš si zobrazit události klidně na rok dopředu a rovnou na ně vyjádřit svou účast.
  • Ve vrchní liště vidíš zvoneček, do kterého ti chodí všechna důležitá upozornění – na nové příspěvky na zdech, nové platby, zamítnuté žádosti na sekretariát atp.
  • Taky si nahoře po kliknutí na své jméno můžeš změnit přihlašovací e-mail, heslo, jazyk nebo se třeba odhlásit.

klubová zeď

Tady najdeš důležitá klubová sdělení a informace. Mají sem přístup úplně všichni členové klubu.

• Vedení klubu sem přidává příspěvky. K těm může být připojena i příloha nebo třeba anketa.

• Jednotlivé příspěvky můžeš komentovat a vzniká tak pod nimi diskuze.

• Napravo je další kalendář – protože jsi na Klubové zdi, je to kalendář celoklubových akcí.

zdi mých týmů

Fungují podobně jako Klubová zeď. Máš přístup na zdi těch týmů, na jejichž soupisce jsi.

• Nahoře vidíš nejbližší událost daného týmu, které se máš účastnit.

• Pod ní se může zobrazovat týmová nástěnka.

• Na týmové zdi můžeš na rozdíl od té klubové přidávat i hlavní příspěvky pomocí tlačítka “+” vpravo nahoře.

• Pod kalendářem vidíš realizační tým – můžeš si na někoho kliknout a zobrazit si jeho kontakty.

další věci

V levém menu dále pod zdmi týmů vidíš další důležité položky.

• Dokumenty – když s tebou klub chce sdílet nějaký dokument, najdeš ho tady. Může jít třeba o formulář zdravotní prohlídky nebo jakékoli jiné podklady a soubory, které si tady můžeš jednoduše stáhnout a třeba vytisknout.

• E-přihlášky – to jsou události většího charakteru – třeba soustředění nebo letní kemp. Můžeš se tady na ně přihlašovat. Jakmile se přihlásíš a vedení tvou účast schválí nebo zamítne, přijde ti upozornění. Když tě schválí, může se ti rovnou automaticky vygenerovat platba, pokud se za událost něco platí. Ohledně toho ti taky přijde notifikace.

• Pořádání – tady najdeš pozvánky na události, které vedení vytvořilo, když potřebuje s něčím pomoct – třeba s pořádáním zápasu nebo turnaje nebo s čímkoli jiným. Taková událost může být spojena i s nějakou odměnou, kterou za pomoc dostaneš.

Máte další otázky? Kontaktujte nás: