Přihláška do kurzu Děti na startu

Registrace do členské sekce: neomezeně
E-Přihlášky do kurzů v členské sekci:
červen - srpen

Do jaké tréninkové skupiny se můžete hlásit?

Děti dochází do jedné tréninkové skupiny 1x týdně. V přihláškám mají přednost vždy děti z předchozího školního roku. Tréninkovou skupinu si můžete vybírat libovolně dle volné kapacity. Kdo se dřív přihlásí, ten má místo. Místa předem nerezervujeme.

3 - 4 roky

Každá hodina má kapacitu 12 míst. Upozorňujeme, že cvičení probíhá bez rodičů!

PO: 16 - 17 hodin (Kladno Rozdělov)
    PO: 17 - 18 hodin (Kladno Rozdělov)

Jak se přihlásit?

Zaregistrujte své dítě
    Vytvořte novou registraci pro své dítě v členské sekci klubu EOS CLUB ZONE
    Vyčkejte na spuštění E-přihlášek
    O spuštění přihlášek na novou sezónu dostanete informaci do uvedeného emailu (červen - červenec)
    Vyplňte E-přihlášku
    Vyplněním E-přihlášky přihlásíte dítě do vybrané skupiny na pravidelné tréninky DNS. Pokud přihlášku nevyplníte, s Vaším dítětem se nepočítá.
    Zaplaťte kurzovné
    Dětem se zadávají trička do tisku před zahájením kurzu.

4 - 9 let

Každá hodina má kapacitu 40 - 50 míst.

PO: 16 - 17 hodin (1. ZŠ Amálka Kladno)
    PO: 17 - 18 hodin (1. ZŠ Amálka Kladno)
    ST: 16 - 17 hodin (1. ZŠ Amálka Kladno)
    ST: 16 - 17 hodin (Sportovní hala Doksy)
    ST: 17 - 18 hodin (1. ZŠ Amálka Kladno)
    ČT: 16 - 17 hodin (4. ZŠ Norská Kladno)

První registrace do členské sekce

Registrujte dítě
do členské sekce

Náš klub jde s dobou a pořídil klubovou sekci. Prý to bude lepší pro všechny. I vy jako rodič budete mít všechny informace na jednom místě.

Jak na rychlou registraci

Navíc to není to nic složitého.

Nová registrace

Jméno, příjmení a datum narození člena - vyplňte údaje dítěte, které chcete přihlásit do kurzů. Email a telefon uveďte na rodiče. Po odeslání registrace je třeba na emailu registraci potvrdit a vytvořit si heslo do účtu.

Nová registrace - mám více dětí - jak na to?

Je to naprosto jednoduché. Přihlášku vyplníte 2x. Pozor - uveďte stejný registrační email. Díky tomu se účty propojí a děti budete moci následně editovat pod jedním přihlašovacím emailem a heslem.

Jsem registrován - jak se znovu dostanu do členské sekce?

V menu webových stránek Sportklubu je tlačítko s názvem členská sekce. Stačí kliknout a do sekce se emailem a heslem přihlásit. Případně doporučuji dát stránku do rychlých záložek prohlížeče (Ctrl+D).

Jak přihlásím dítě na nový školní rok?

V členské sekci je záložka E-přihlášky...tyto přihlášky spouštíme v období druhé poloviny června a bývají aktivní do naplnění kapacity přes léto.

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace je prodlouženou rukou celé platformy a jejím cílem je posílení vazby mezi vaším klubem a členy. Ti mají díky appce na dosah ruky všechny potřebné informace a dostávají okamžité notifikace na své povinnosti a události. Všichni teď můžou díky mobilní aplikaci eos club zone nosit svůj klub přímo v kapse.

Kde probíhají komerční kurzy

Použijte filtr "SEZÓNA" pro zobrazení aktivních středisek v příslušném školním roce.

Máte další otázky? Kontaktujte nás: