Mobilní aplikace

Uvědomujeme si, že drtivá většina z Vás se bude do členské sekce přihlašovat na mobilu. Díky mobilní aplikaci to pro Vás bude ještě snazší a navíc do kapsy okamžitě dostanete notifikaci na všechny důležité události. Dostupné pro Android a iOS.

jaro 2020

pohotovost

Horké novinky z klubu nebo týmu nikomu neuniknou. Členovi v aplikaci okamžitě blikne notifikace o nové zprávě na zdi, změně času tréninku nebo nově vygenerované platbě.

přehlednost

I když je webová platforma eos club zone skvěle přizpůsobená všem mobilním zařízením, aplikace nabídne v mobilu informace v přehlednější, jasnější a jednodušší formě.

sjednocení

Už žádný messenger, maily a sms – veškerá klubová komunikace může konečně probíhat přes mobil a na jednom místě – přes zeď týmu, klubu nebo chat.