Děti na startu: ZŠ a MŠ Libušín

Od letošního roku jsme pozměnili trenérskou základnu – jako nové trenérky ZŠ Libušín působí Irena Horová, Alena Nedbalová, Kamila Kedroňová. V MŠ Libušín působí původní trenérky Jiřina Šimonovská a Jana Dimová.

Náš tým provozuje tréninky pro MŠ i ZŠ Libušín v prostorách tělocvičny a na hřišti ZŠ Libušín u Kladna. Děti na startu MŠ Libušín se schází pravidelně v úterý a žáci ZŠ Libušín ve čtvrtek.  Projekt DNS nás všechny moc baví. Každý trénink připravujeme s láskou a péčí tak, aby byl pro děti pohyb zábavou
i zdravým návykem. Nejkrásnější odměnou po tréninku je radost dětí ze sportovních aktivit, a tato pozitivní energie žene náš tým stále dopředu. Motto máme stále stejné: “My jsme děti na startu, máme prima partu!“

Jména aktivních trenérů: Jiřina Šimonovská, Jana Dimová

Počet zapojených dětí: 20

Komentáře