Kompenzace a jak budeme řešit kurzovné

Kompenzace tréninků

Vlivem pandemie COVID a vládních nařízení jsme se dostali do velmi nepříjemné situace s rušením a znovu otevíráním našich sportovních aktivit a nyní to opět vypadá, že je další měsíc před námi bez naděje na znovu otevření našich tréninkových skupin s příchodem mutace viru.

Pro děti je pohyb velmi důležitý a my bojujeme za to, aby sport pro předškolní a školní děti byl uvolněn, ale jak víte, zatím je to dost marný boj.  Veškeré výjimky a úlevy pouze na úrovni vrcholového sportu, kam nespadáme.

Rádi bychom Vám popsali, jak bude probíhat případná kompenzace a jak budeme řešit kurzovné, které jste uhradili. Hledáme řešení, aby nám nevznikl chaos v přeposílání financí.

Kompenzace zrušených tréninků

V případě, že bude možné tréninky opět zahájit, budeme se snažit nabídnout kompenzaci tréninků. Vše je třeba vzhledem k velkému počtu dětí naplánovat dostatečně dopředu, což nám zatím situace nedovoluje a nemůžeme tak zveřejnit žádné náhradní termíny ani plány.

Jak to bude s kurzovným?

Pokud budou vypsané náhrady tréninků bude účast zcela na Vás a samozřejmě kurzovné se vzhledem k probíhajícím hodinám bude odečítat. Pokud tréninky probíhat nebudou, kurzovné se odečítat nebude.

Stále nevíme, kolik hodin ještě do konce školního roku odpadne nebo budeme moci nahradit.

Navrhujeme následující řešení:

Kurzovné necháváme u nás v plné výši do skončení školního roku, kdy následně budeme moci spočítat, kolik hodin celkem každé skupině odpadlo, a o jakou část kurzovného jste vinou COVID-19 a vládních nařízení přišli.

Tuto vyčíslenou zbylou částku plánujeme připsat na Váš účet v EOS členské sekci klubu formou kreditu, který budete moci využít na slevu z kurzovného na následující školní rok.

Pokud samozřejmě příští rok Vaše dítě již nebude chodit, budete moci individuálně zažádat emailem nebo prostřednictvím formuláře o vrácení kurzovného na Váš účet.

Cílem kreditů v účtu EOS je, abychom se vyhnuli zbytečnému přeposílání financí tam a zpět, pokud budete u nás v příštím roce pokračovat. Doufejme, že již za lepších podmínek.

Dokud je platné vládní nařízení a zákaz trénování, nezbývá nám pro zatím nic jiného než postupně rušit naplánované tréninky v kalendáři. Náhrady zatím nemá smysl vypisovat, vzhledem k neznámým podmínkám budoucího trénování.

Děkujeme za pochopení