Děti na startu v letošním roce již zakončeny.

V letošním roce proběhly celkem 4 závěrečné hodiny v rámci cvičení pro veřejnost, ktere právě dnes uzavřely cvičení ve školním roce 2017/2018. Závěrečných hodin se zúčastnili děti se svými rodiči a sourozenci, které pravidelně navštěvovaly kurzy všeobecně sportovní přípravy. Děti za školní rok udělaly obrovské pohybové pokroky a mohly se tak předvést svým rodičům a zároveň si s nimi zacvičit před...

Celý článek

První závěrečné hodiny za námi. Podívejte se na video.

Děkujeme všem rodičům, že se do tréninku zapojili. Dětem i nám to udělalo velkou radost.  Těšíme se opět po prázdninách. Ve středu se těšíme na další dvě skupinky.  Tým trenérek DNS Nezapomeňte vyplnit přihlášku na příští rok.

Celý článek

Děti na startu se stále rozrůstají!

Děti na startu z Kladna se neustále rozrůstají a úspěšně plní úkoly z deníčků sportovce. Sportklub Kladno se rozrostl za poslední 2 roky na neuvěřitelných 13 středisek s více jak 850 zapojenými dětmi do projektu. V Kladně je nyní vyškoleno více jak 65 trenérů z řad trenérů (specialistů), ale i vychovatelek z jednotlivých Základních a Mateřských škol, které jsou do projektu zapojeny v rámci spolupráce se Sportklubem.

Celý článek